Stowarzyszenia:

Formacja BLACKWATER

   Blackwater najbardziej sławna formacja najemników na świecie utworzona jako prywatna firma, najlepiej wyszkoleni ludzie na świecie, jeden z nich zastępował 100 żołnierzy USA.
Powagą misji w Afganistanie, Iraku, broniąc VIP-ów, członków rządu USA, jeden z nich stanowił całą armię, zarabiał minimum 10000 Dolarów ale gdy zginął nie było pogrzebu, nie było rodziny, tylko wygasł kontrakt, to było wszystko. 

Alex Green był

Alex Green był jednym do życia, jednym z Blackwater. 
Otrzymał 40 dyplomów, wyróżniał się w szkole z Blackwater, dyplomy i specjalne karty budzą postawę na tej stronie do wglądu. Alex Green jest weteranem Blackwater z Afganistanu i Iraku, dowódcą Blackwater, oficerem zasłużonym oraz człowiekiem legendarnej formacji Blackwater, był równierz profesorem i specjalistą od konfliktów w strefach zagrożenia.
Alex Green otworzył specjalne stowarzyszenie Blackwater, które zrzesza fanów Blackwater. Można wstąpić do tego stowarzyszenia i otrzymywać specjalne gratisy, gadźety, brać udział w zjazdach i spotkaniach zapoznawczych na terenie Polski i działalnością BLACKWATER.

 

 

 

 

 

Autor, pisarz, reżyser

www.alexgreen.pl