Seriale:

Książka ,,50 Twarzy Green-a"

   Książka ,,50 Twarzy Green-a" i jej oszałamiający debiut sprawiły iż jedna z najbardziej znanych na rynku telewizji zgłosiła chęć wyprodukowania serialu opartego na fabułach tej książki. 
   Sam Alex Green, który zna właściciela tej telewizji, bo był czystym gościem na ławach walk bokserskich i i był kolegą w telewizji, jest w trakcie negocjacji kontaktów na wielu odcinków serialowych. 
Historia opisana na stronach książki jest tak nie wiarygodna, kolorowa i bajkowa że krytycy już orzekli że będzie to bez wątpienia jeden z lepszych rodzinnych seriali na łamach Telewizji Polskiej niczym w starych czasach. 

Zapraszamy ,,50 Twarz Green'a"

Nieudany blef

   49 letni Alex G. do ostatniej chwili próbował okpić zatrzymujących go policjantów starał się całą sprawę obrócić w żart i tłumaczyć że zaszła pomyłka bo stróże prawa szukają kogoś innego. 
Przedstawił się fałszywym Amerykańskim nazwiskiem. Wątpliwości wyjaśniło skrupulatne przeszukanie jego willi. Odkryto zdjęcia z wizerunkiem poszukiwanego ale z zmienionymi twarzami, wizerunkami i kolorami włosów, z brodą i z wąsami lub bez. W okularach i w zmienionym stylu ubioru. 
Policjanci odkryli równierz zmienioną przewożoną dokumentację wystawioną na nową tożsamość zatrzymanego, a z jego zdjęciami.

Zapraszamy ,,50 Twarz Green'a" 

 

 

 

 

 

Autor, pisarz, reżyser

www.alexgreen.pl