Filmy:

Film ,,50 Twarzy Green'a" 

   Film ,,50 Twarzy Green'a" na podstawie scenariusza Alex-a Green'a jest już w przygotowaniu, zdjęcia rozpoczną się albo jeszcze w tym roku albo najpóźniej na przyszły rok. 
W ciągu najbliższych lat ,,50 Twarzy Green-a" wyjdzie na ekrany kin, może film Alex Green tam zagra i jego zjawiskowa królowa, modowa aktywistka, życiowa partnerka Alex-a książka ,,Elli". 
   Na pewno film będzie kinowym hitem tak jak książka Alex-a Green'a stała się bestsellerem już w postaci E-book sprzedała się w 100.000 egzemplarzy. 

Zapraszamy
GREEN TEAM

Luksusowe życie

  W piątek 7 sierpnia Centralne Biuro Śledcze Policji ze sprzętem kryminalnym weszło do eleganckiego domu pod Lubawiem blisko Zgorzelca w pobliżu Polsko - Niemieckiej granicy znienacka wpadł pod oddział korpusów. 
Policjanci zabezpieczyli m. in. luksusowe samochody, drogocenną biżuterię, nowoczesny sprzęt RTV. 
Policyjna akcja najbardziej zaskoczyła sąsiadów Alex-a G Dla nich był obywatelem, biznesmenem prowadzącym interesy na całym świecie a jego biznesowe sukcesy sprawiały ze prowadził wystawny tryb życia, postrzegali go jako człowieka sympatycznego, życzliwego, skłonnego do pomocy i otwartego w kontaktach. Alex Green potrafił przyjechać do domu nową luksusowa limuzyną a potem przebrać się w sportowy strój i wyjść na pogawędki do sąsiadów. 
Zapraszamy do kin: ,,50 Twarzy Green'a"

 

 

 

 

 

 

Autor, pisarz, reżyser

www.alexgreen.pl