Książki:

Rozdział 2:

Autor książki - Alex Green
Tytuł - 50 Twarzy Greena 

First, Last and always - rozdział 2

   To było 4 lata wcześniej przed godzina drugą czyli przed feralnym aresztowaniem Greena w pałacu sierpniowym rankiem 2020, jednak 4 lata wcześniej szczęście sprzyjało Alex-owi jak zawsze. i poszło do najszczęśliwszego dnia w jego życiu, bowiem w tym dniu poznał księżną Ali, najpiękniejszą kobietę świata bez wątpienia. 
Alex siedział właśnie w willi na krzywach przy parku w jednej z najlepszych dzielnic Wrocławia. To była jedna z kilku jego nieruchomości na terenie tego miasta, miał specjalne tajemne pomieszczenie 100 m2 w piwnicy wyremontowaną na najwyższy standard, ponieważ wszystkie wyjścia do niej były zamaskowane, a jedyne okno 
było typowym oknem piwnicznym, dawało to idealny komfort pracy i spokój jakiego potrzebował po ostatnich 15 latach różnych intensywnych misji poza Polską. 
W tym pomieszczeniu znajdowały się zabytkowe fotele, kominek który dawał klimat jaki Alex tak uważał, obrazy z jego kolekcji egzaminów. Tuż obok wisiało 30 dyplomów z Blackwater o najwyższych specjalizacjach potwierdzonych pieczęcią i podpisem, świadczących o tym że jest to oryginał. Były tam poświadczenia przebytych 
kursów i baza Blackwater, sprzętu z bronią krótką, karabinami maszynowymi i snajperskimi, kursy saperskie dotyczące rozminowania wszystkich materiałów wybuchowych, specjalistycznych kursów konwojowania i ochrony ale i zdane egzaminy prowadzenia wozów bojowych Blackwater oraz aviacji helikoptera Blackwater wraz z obsługą pilota na pokładzie helikoptera. 
Dokumenty z których Alex był najbardziej dumny to dyplomy weterana misji w Afganistanie z wyprawy Blackwater, weterana misji powietrznych na pokładzie helikoptera i za sterami w Iraku, w szczególności w Bagdadzie. 
Prawdziwymi perłami były jego dyplomy kierowania misją jako oficera Blackwater, kierowania akcjami Blackwater, prowadzenia akcjami i własnym oddziałem ludzi oraz dyplomy potwierdzające jego natarcia w strefach konfliktów wojennych, bo trzeba tutaj zaznaczyć, że sir Alex Green był po których właśnie mających strefy największych konfliktów wojennych XX wieku, prowadził istotne badania naukowe w tych że strefach. 

 

 

 

 

 

Autor, pisarz, reżyser

www.alexgreen.pl